Pracownia Krawiecka Atelier Paduszyńska

Tworzę ubrania na zamówienie klienta, dobieram tkaniny spośród dostępnych próbek lub szyję z tkaniny zakupionej przez klienta.  Jeśli nie wiesz jaką tkaninę wybrać na wymarzoną kreację to zapraszam do Atelier, udzielam kompleksowej porady jaki model jest najbardziej odpowiedni dla Twojej sylwetki i jaką zastosować tkaninę.  Zadzwoń i umów się na konsultację.

Specjalizuję się w szyciu odzieży damskiej. Możesz uszyć u mnie bluzkę, spódnicę, spodnie, garnitur damski, sukienkę, płaszczy, wieczorową suknię lub suknię ślubną. Zlecenia na szycie na miarę przyjmuję w pracowni na ul. Górczyńskiej 21 lokal -1/36 w Gorzowie Wielkopolskim.

Jeśli wolisz zamówić produkt bez wychodzenia z domu to koniecznie sprawdź co oferuję z gotowych rzeczy, które dostępne są w Sklepie >>.

Moja historia tworzenia z pasją zaczęła się w dzieciństwie od szycia dla lalek, później zdobyte wykształcenie w Technikum Odzieżowym w Strzelcach Kraj. pozwoliło na spełnieniu marzenia o własnej pracowni.

Początki firmy były w 1999 r. w Myśliborzu, działając jako mała szwalnia, w której powstawały kolekcje dla zachodnich marek. A zdobyte doświadczenie pozwoliło by w 2013 r. zaistnieć w Gorzowie Wielkopolskim jako Atelier Paduszyńska.  Tu powstają rzeczy dla klienta indywidualnego. Każdy z Was otrzyma tu indywidualne podejście, poradę i wysoką jakość wykonania.

W Atelier dbamy o szczegóły, wykończenie i dobór odpowiedniej tkaniny. Tak aby każdy klient czuł się wyróżniony.

Szukając nowych innowacyjnych rozwiązań pogłębiam wiedzę krawiecką, szukam nowych rozwiązań i udoskonaleń, docieram do hurtowni z tkaninami i dodatkami, które wyprzedają trendy w modzie i stawiam na odpowiednie maszyny przemysłowe, by produkt który otrzymasz był najwyższej jakości.

A oto kilka przykładów mojej pracy.